cheap nfl jerseys china cheap nfl jerseys free shipping wholesale nfl jerseys china wholesale jerseys from china cheap nfl jerseys free shipping cheap nfl jerseys for sale cheap jerseys free shipping wholesale nfl jerseys from china cheap nfl jerseys sale cheap nike nfl jerseys china wholesale jerseys free shipping cheap nfl jerseys wholesale wholesale nfl jerseys online cheap nfl jerseys wholesale china jerseys wholesale cheap coach handbags outlet authentic designer handbags cheap coach handbags outlet cheap coach purses outlet discount coach bags coach bags sale coach purse outlet cheap real coach purses coach handbags sale online coach purse outlet michael kors outlet online store cheap michael kors bags cheap michael kors purse michael kors factory outlet online cheap michael kors handbags cheap michael kors purses michael kors bags outlet online cheap michael kors purse michael kors handbags discount
TR | ENG

Hakkımızda

Miller&Flama Denizcilik 2006 yılında Çanakkale’nin ilk Armatörlük firması olarak Çanakkale merkezli kurulmuştur. Filosuna ilk olarak aldığı m/v Turhan Mildon gemisi 2.650 dWt kapasitede ve kuru yük taşımacılığı yapmaktadır. 2009 yılında filoya katılan m/v M. Turhan Mildon 3.465 dWt kapasitede ve yine kuru yük taşımacılığı için dizayn edilmiştir. Grup şirketlerimizden Çanakkale Ayna Denizcilik’e ait m/v Leader Çanakkale gemisi 6830 dWt kapasitesindedir ve 2011 yılında filoya dahil edilmiştir. Gemilerimizde Uluslararası limanlarda kendisi de yükleme ve boşaltma yapabilmek için dahili crane bulunmaktadır. Firmamız Karadeniz, Akdeniz, Batı ve Kuzey Avrupa, Batı ve Güney Afrika’da tüm P&I ve tekne sigortaları tam kapsamda bulundurularak hizmet vermektedir. Filomuzun tüm gemileri Japon Nippon Kaiji Kyokai (NKK) ve American Bureau of Shipping(ABS) tarafından denetlenmekte ve uluslararası limanlarda kabul görmektedir.

 

Toplam 52 profesyonel çalışanıyla kaliteli ve hızlı hizmet anlayışıyla hizmet veren firmamızın Yönetim Kurulu aşağıdaki gibi oluşmuştur.                
            
                    
Yönetim Kurulu Başkanı Ş.Mert Mildon
Yönetim Kurulu Bşk. Yard. Mehmet Işık
Yönetim Kurulu Üyesi Can Mildon

 


© Copyright MillerFlama 2012